یک فنجان چای سرد

عنوان: یک فنجان چای سرد

نویسنده: طلا حسن نژاد

ناشر: چشمه

سال نشر: چاپ اول 1383

شمارگان: 1500 نسخه

شماره صفحه: 72 ص.

موضوع: داستان‌های کوتاه فارسی - قرن 14

/ 8 نظر / 200 بازدید
محسن خسروجردی

من بین نویسنده های خانم تا به امروز تنها نثر فرشته مولوی و سیمین دانشور را پسندیده ام! از این تکه ای که قرار دادین و نثر و شیوه بیان خوشم نیامد! تصویر مثل همیشه شاهکار بود و خلاقانه. ممنون

سوسن

چرا کتابهای نشر چشمه خوبند؟ [چشمک] من این کتاب رو نخوندم ولی از این بخشی که نوشتی یه جورایی دلم غمگین شد. حتما میرم میخرم و میخونمش.

خاله ريزه

آخر اين داستان چطور تموم ميشه؟ تلخ يا شيرين؟

سرخودنویسا

سلام! چند وقتی هست باهاتون آشنا شدم. میخواستم بیام و توی بلاگای دیگه بهتون پیشنهاد بدم که نظرات بلاگ کتابهارو هم باز کنید. عکساتون واقعا آدم رو سر ذوق میارن. مرسی از این همه کتاب. مرسی از این همه رنگ!

نگار

مطلب جالبی بود. موفق باشید ;)

محمد امین

1-نام کتاب:یک فنجان چای سرد با طرح جلدی که با عنوان کتاب ظاهرا هماهنگ است. 2-متن انتخابی شما:خبر از درون مایه و مضمون داستان می دهد که گویا با عنوان کتاب هم خوان است.سردی و تنهایی و اجبار... 3- "باز هم ته دلش تیغ می کشد"

علیرضا

عجب، پس لی لی خانم هم نظرات رو فعال کرد، به هر حال نگاهتُ دوست دارم، از بعضی کارهات خیلی لذت می برم

محسن خسروجردی

ممنون به خاطر نویسنده هایی که معرفی کردین، کتاب نخوانده زیاد است ولی حتما سراغ این نویسنده می روم. البته با ترس و لرز :) فرشته مولوی پیشنهاد استاد امرایی در سایت فرهیختگان بود. من مولوی را نمی شناختم اما با خواندن رمان «حالا کی بنفشه می کاری؟» عاشق نثر این نویسنده شدم، چه قدر دلچسب و زیبا بود. حالا کی بنفشه می کاری را برای دوستی به عنوان هدیه تولد خریده بودم، با خودم قرار گذاشته بودم که رمان ایرانی بخرم و به خاطر اینکه از رمان های ایرانی می ترسم بعد از خواندنشان آن ها را به دیگران هدیه بدهم، اما این رمان فرشته مولوی را اصلا نتوانستم هدیه کنم و خیلی سخت بود که به دیگری بدهم. شاید در مورد نویسنده های دیگری هم که شما معرفی کردین همچنین اتفاقی بیافتد. ببخشید که به جای کامنت خاطره نوشتم! اما شاید این حس را باید در یک جای مرتبط نشر می دادم و چه جایی بهتر از این جا... امیدوارم پاسخ دادن به نظرات باعث خستگی نشود و بخش نظردهی را نبندین :) با سپاس